O firmě Party stany Etimex

Jsme rodinná firma, která se zabývá půjčováním velkokapacitních profi párty stanů.
K založení firmy nás vedla vlastní zkušennost se zapůjčením stanu na naši svatbu, kdy nám nevyhovovaly vysoké ceny pronájmu ani materiály nabízených stanů.
Naším cílem je především vysoká kvalita poskytovaných služeb, příznivé ceny,  individuální přístup a spokojenost našich zákazníků.

Pronajímáme výhradně stany z kvalitních materiálů s pevnou duralovou konstrukcí, které jsou odolné až do rychlosti větru 72km/h a použitelné celoročně. Dokonale Vás ochrání před deštěm, sluncem i větrem a zajistí pro Vaše hosty estetické, příjemné a bezpečné prostředí.

Párty stany dodáváme po celé ČR a naši odborní pracovníci zajistí dopravu i montáž.

Pokud hledáte vhodný stan pro Vaši akci, připravíme nabídku přesně na míru Vašim požadavkům.
Věříme že budete s našimi službami spokojeni a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pronájem párty stanů

Na Nový rok 2016 jsme si řekli, že je čas rozšířit naši rodinku PROFI párty stanů a tak Vám s radostí můžeme říct, že na Vás tento rok čeká zbrusu nový párty stan. Myšlenka je taková, že bude použit čistě jako svatební párty stan. Chceme pro Vás to nejlepší a co je lepší než nový, krásný a čistě bílý párty stan? Teď by to mohlo vypadat tak, že ostatní naše stany nejsou v perfektním stavu, ale opak je pravdou. Dáváme si opravdu záležet na kvalitě, funkčnosti a také vzhledu všech našich párty stanů. Ale nový je prostě nový :)

Dále jsme pro Vás pořídili zbrusu novou podlahu, která je šroubována v jeden celek. Žádné spáry mezi prkny, ale pohodlný komfort i pro dámy na vysokých jehlách. Víme, že kvalitní podlaha je základ Vaší nezapomenutelné akce.

Neváhejte nás kontaktovat a žádat cokoliv Vás napadne. PROFI párty stany a kvalitní podlahou to u nás pouze začíná. Jsme profesionálové a víme co chcete!

Příjemnou párty s rodinnou firmou Party stany-Etimex s. r. o. Vám Přejí Lubomír a Jaroslav Dubnovi – jednatelé společnosti a Ing. Alena Dubnová – obchodní ředitelka.

V případě dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.